Aukšto lygio ekspertai iš visos Europos dalyvaus konferencijoje

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad dvidešimt septyni aukšto lygio ekspertai iš 18 Europos valstybių patvirtino savo dalyvavimą konferencijoje „Teisinės pagalbos kokybės gerinimas: bendri standartai skirtingoms šalims”, kuri vyks jau šią savaitę. Savo žiniomis ir patirtimi konferencijoje dalinsis Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo teisėja, buvusi Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėja, Seimo kontrolierius, Europos Komisijos atstovė, Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro atstovas, atstovai iš keleto valstybių Teisingumo ministerijų, advokatų tarybų, Atviros visuomenės instituto. Renginyje itin reikšmingą vaidmenį atliks ir teisinės pagalbos tarnybų iš įvairių Europos valstybių atstovai, advokatai, prokurorai, politiniai patarėjai bei mokslininkai.

Konferencijos dalyvius pasveikins Lietuvos Respublikos teisingumo ministrė, Lietuvos teisės instituto direktorė ir Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos pirmininkas.

Gausi dalyvių registracija į konferenciją patvirtino, kad teisinės pagalbos klausimai iš tiesų svarbūs ir aktualūs. Beveik visos 100 vietų į konferenciją buvo užpildytos per pirmąją registracijos savaitę.

Konferencijos organizatoriai tikisi, kad renginys bus įdomus bei turiningas!